1. Úvod
  2. Typy nosičů

Typy nosičů

Pronájem reklamních ploch

Billboard

510x240 cm

Nejrozšířenější typ reklamního nosiče, má zpravidla formát 510x240 cm (šířka x výška). Najdete je ve všech městech, obcích i u většiny silnic. Lze na něj vylepit jak papírový plakát (krátkodobé kampaně), tak folii, nebo vyponout plachtu (dlouhodobé kampaně). Pronajímají se po kalendářních měsících a lze je nakoupit v last-minute režimu.

Zobrazit nabídku

Bigboard

960x360 cm

Exkluzivní typ nosiče, který nepřehlédnete, nejběžnější formát je 960x360 cm (šířka x výška). Jsou umístěny zpravidla u velmi frekventovaných městských tahů velkých měst, u silnic a dálnic. Většina jich je osvětlených, takže za svou investici získáte reklamní prostor viditelný za všech světelných podmínek. Pronajímají se po kalendářních měsících a lze je nakoupit v last-minute režimu.

Zobrazit nabídku

Double bigboard

960x820 cm

Největší standardizovaný formát, který si můžete pronajmout. S formátem 960x820 cm (šířka x výška) je nepřehlednutelnou dominantou všech lokalit. Najdete je na těch najzajímavějších místech ve velkých městech. Všechny jsou osvětlené, takže je uvidí každý, kdo se dostane do jejich blízkosti, ať už je poledne, nebo pozdě večer. Pronajímají se po kalendářních měsících a lze je nakoupit v last-minute režimu.

Zobrazit nabídku

CLV

118x175 cm

CLV (City Light Vitrine) je elegantní nosič s celkovým formátem 118,5 x 175cm (výška x šířka). Jedná o nosič se zpětným osvícením, takže je vidět za všech světelných podmínek. CLV bývají umístěna nejčastěji na zastávkách MHD, vlakových nádražích , parkovištích supermarketů a hypermarketů a na velmi frekventovaných místech. Jedná se o nepřehlédnutelný nosič vhodný pro všechny druhy Vaší komunikace od navigační šipky až po oznámení velké slevové akce. Prodávají se zpravidla po kalendářních měsících a ve většině měst je možné nakoupit je již od jednoho kusu.

Zobrazit nabídku

Lavička

164x59 cm

Nejčastěji ji najdete na zastávkách MHD, u parků nebo u vlakových nádraží. Formát je 164x59 cm (šířka x výška) a díky svému umístění a formátu unese i rozsáhlejší sdělení. Zároveň se jedná o poměrně levný reklamní nosič s velmi přesným cílením.

Poptat

Plachta / fasáda

Mají různé formáty a zpravidla bývají umístěny na nejfrekventovanějších místech měst a obcí. Jedná se o exkluzivní reklamní nosiče, které zpravidla nelze přehlédnout.

Zobrazit nabídku

Smartboard

600x300 cm

Elegantní nosič s formátem 600x300 cm (šířka x výška). Je kompromisem mezi billboardem a bigboardem jak velikostí, tak cenou. Všechny jsou osvětlené a nachází se na vysoce frekventovaných místech. Pronajímají se po kalendářních měsících a lze je nakoupit v last-minute režimu.

Poptat

LED obrazovka

Nejmladší přírůstek do rodiny velkoformátových nosičů v oblasti venkovní reklamy. Formáty a rozlišení jednotlivých obrazovek se liší, vždy se však jedná o plochy na zajímavých, exponovaných místech. Dynamika obrazu navíc přirozeně přitahuje pozornost lidského oka, takže vaše sdělení se s velkou pravděpodobností dostane ke všem v okolí obrazovky.

Poptat

Horizont

Malý formát umisťovaný na sloupy veřejného osvětlení nebo trakčního vedení do úrovně očí dospělého zákazníka. Formát je zpravidla A1 na výšku, ale může se město od města lišit. Jedná se o nosič vhodný pro produktové nabídky v okolí místa prodeje nebo informování o speciální akci vaší společnosti.

Poptat

Vlajka

50x200 cm

Nosič umisťovaný na sloupy veřejného osvětlení nebo trakčního vedení, oboustranný. K dispozici jen v některých městech. Běžný formát je 50x200 cm. Vhodný k navigačním účelům nebo dlouhodobé image komunikaci.

Poptat

Polepová plocha

Jeden z nejstarších reklamních formátů. Používaným formátem je zpravidla A1 na výšku. K vidění hlavně v menších městech a obcích. Polepové plochy jsou místem přirozeného šíření informací, Vaši zákazníci na nich totiž často sledují kulturní a sportovní dění v blízkosti místa svého bydliště.

Poptat

Rámečky indoor

70x100 cm

Reklamní plochy najdete na úřadech, v nemocnicích, ve školách, fitness centrech, v čekárnách u lékaře i v restauracích. Formát je zpravidla 70x100 cm (šířka x výška) a jsou rozmístěné všude tam, kde má kolemjdoucí na reklamu čas. Pokud se tedy Vaše cílová skupina nejčastěji vyskytuje ve výše uvedených místech, jsou rámečky Vaše jasná volba.

Poptat

Hromadná doprava

Hromadná doprava nabízí nepřeberné množství možností, jak se zviditelnit, a to od papírových letáčků umístěných přímo na oknech, přes částečný polep karoserie, až po celopolepy vozů. Formáty se liší cenou nájmu i výroby. Výběr konkrétního formátu doporučujeme volit v závislosti na informaci, kterou svým zákazníkům chcete sdělit a zvažované délce pronájmu.

Poptat

Informační tabule

67x90 cm

Slouží téměř vždy k navigačním účelům. Formáty se město od města liší, ale nejběžněji se pohybují kolem formátu 67x90 cm. Tvoří základní kámen každého navigačního systému, a tak pomáhají Vašim zákazníkům trefit do Vaší provozovny.

Poptat

Směrník

125x25 cm

Stejně jako informační tabule slouží především k navigačním účelům. Formáty se liší město od města, ale nejběžněji se pohybují kolem 125x25 cm (šířka x výška).

Poptat

Most

300x125 cm

Reklamní plochy na mostech se skládají z panelů 300x125 cm (šířka x výška) a dle možností konkrétního mostu je možné napojit do řady tolik panelů, kolik si jen budete přát. Mostní panely jsou nepřehlédnutelné a najdete je mnoha silničních a železničních mostech v České republice.

Zobrazit nabídku

Máte dotaz?

Kontaktujte naše odborníky

Kontaktní formulář

*
*
kontaktovat
specialistu