1. Úvod
  2. Kdo jsme

Kdo jsme

Specialisti na plánování a nákup venkovní reklamy

Team

O nás

Jsme provozovatelem nejrozsáhlejší online databáze reklamních nosičů v Česku a na Slovensku. Naše znalosti trhu s venkovní reklamou vychází z více než 20 letých zkušeností. Jsme připraveni pomoci Vám zviditelnit Vaše podnikání, produkt nebo službu.

Spolupracujeme s více než 90 poskytovateli reklamních ploch v Česku a s více než 50 na Slovensku. Dokážeme pro Vás zajistit jakýkoliv reklamní nosič, který je možné si legálně pronajmout.

Venkovní reklama je ideálním nástrojem pro levnou komunikaci s Vašimi klienty v místě Vašeho podnikání či potřeby. Lze ji výborně cílit, působí na všechny a nelze ji vypnout! 

Rádi vám pomůžeme s Vaším zviditelněním ve všech krocích, od návrhu grafického podkladu, přes tisk plakátů až po umístění na vybraný billboard. Pokud si ovšem chcete přípravné kroky zajistit sami, není problém.

Jsme tu pro Vás. Zeptejte se nás  prostřednictvím  e- mailu, nebo prostě zavolejte. Rádi vás uslyšíme.Případně můžete najít odpovědi na své otázky v záložce Časté dotazy. Tento portál je provozovaný společností Confidence Media, specialistou na plánování a nákup venkovní reklamy již od roku 1998.

Máte dotaz?

Kontaktujte naše odborníky

Kontaktní formulář

*
*
kontaktovat
specialistu