Rozbalit filtr nosičů
FILTROVÁNÍ NOSIČŮ
Vyberte typ nosiče
Zvolte lokalitu
Země
Kraje
Obvody
Okresy
Okresy
Okresy
Okresy
Okresy
Okresy
Okresy
Okresy
Okresy
Okresy
Okresy
Okresy
Okresy
Kraje
Okresy
Okresy
Okresy
Okresy
Okresy
Okresy
Okresy
Okresy
Upřesněte lokalitu

Hledání pouze podle ID

POPTEJTE
PO TELEFONU
777 709 568
PRÁVĚ NABÍZÍME
101630 PLOCH
POPTAT
E-MAILEM

Typy reklamních nosičů

Billboard

Nejrozšířenější typ reklamního nosiče, má zpravidla formát 510x240 cm (šířka x výška). Najdete je ve všech městech, obcích, u silnic i dálnic. Lze na něj vylepit jak papírový plakát (krátkodobé kampaně), tak folii (dlouhodobé kampaně).

Billboard - nejrozšířenější typ reklamního nosiče

Bigboard

Exkluzivní typ nosiče, který nepřehlédnete, nejběžnější formát je 960x360 cm (šířka x výška). Jsou umístěny zpravidla u velmi frekventovaných městských tahů velkých měst, u silnic a dálnic.

Bigboard - exkluzivní typ nosiče který nepřehlédnete

CLV - City Light Vitrine

CLV (City Light Vitrine) je elegantní nosič s celkovým formátem 118,5 x 175cm (výška x šířka). Jedná o nosič se zpětným osvícením, takže je vidět za všech světelných podmínek. CLV bývají umístěna nejčastěji na zastávkách MHD, vlakových nádražích , parkovištích supermarketů a hypermarketů a na velmi frekventovaných místech. Jedná se o nepřehlédnutelný nosič vhodný pro všechny druhy Vaší komunikace od navigační šipky až po oznámení velké slevové akce. Prodávají se zpravidla po kalendářních měsících a ve většině měst je možné nakoupit je již od jednoho kusu.

CLV City Light Vitrine - exkluzivní typ nosiče který nepřehlédnete

Telefonní budka

Rozšířený typ nosiče, který najdete na sídlištích, v menších obcích a v místech častého výskytu pěších zákazníků. Formát je zpravidla 84x118 cm (šířka x výška).

Telefonní budka - rozšířený typ nosiče

Lavička

Nejčastěji ji najdete na zastávkách MHD, u parků nebo u vlakových nádraží. Formát je 164x59 cm (šířka x výška) a díky svému umístění a formátu unese i rozsáhlejší sdělení.

Lavička - nejčastěji ji najdete na zastávkách MHD

Plachta / fasáda

Mají různé formáty a zpravidla bývají umístěny na nejfrekventovanějších místech měst a obcí. Jedná se o exkluzivní reklamní nosiče, které zpravidla nelze přehlédnout.

Plachta - fasáda - mají různé formáty a bývají umístěny na nejfrekventovanějších místech měst a obcí

Double bigboard

Exkluzivní typ nosiče, který nepřehlédnete, nejběžnější formát je 960x720 cm (šířka x výška). Jsou umístěny u velmi frekventovaných městských tahů velkých měst, u silnic a dálnic.

Double bigboard - exkluzivní typ nosiče který nepřehlédnete

Smart board

Elegantní nosič s formátem 600x300 cm (šířka x výška). Je kompromisem mezi billboardem a bigboardem jak velikostí, tak cenou. Všechny jsou osvětlené a nachází se na vysoce frekventovaných místech.

Smart board - elegantní nosič s formátem 600x300 cm

Led obrazovka

Nejmladší přírůstek do rodiny velkoformátových nosičů v oblasti venkovní reklamy. Formáty a rozlišení jednotlivých obrazovek se liší, vždy se však jedná o plochy na zajímavých, exponovaných místech.

Led obrazovka - nejmladší přírůstek do rodiny velkoformátových nosičů

Horizont

Malý formát umisťovaný na sloupy veřejného osvětlení nebo trakčního vedení do úrovně očí dospělého zákazníka. Formát je zpravidla A1 na výšku, ale může se město od města lišit. Jedná se o nosič vhodný pro produktové nabídky v okolí místa prodeje nebo informování o speciální akci vaší společnosti.

Horizont - malý formát umisťovaný na sloupy veřejného osvětlení

Vlajka

Nosič umisťovaný na sloupy veřejného osvětlení nebo trakčního vedení, oboustranný. K dispozici jen v některých městech. Běžný formát je 50x200 cm. Vhodný k navigačním účelům nebo dlouhodobé image komunikaci.

Vlajka - nosič umisťovaný na sloupy veřejného osvětlení nebo trakčního vedení

Polepová plocha

Jeden z nejstarších reklamních nosičů. Používaným formátem je zpravidla A1 na výšku. K vidění hlavně v menších městech a obcích. Polepové plochy jsou místem přirozeného šíření informací, Vaši zákazníci na nich totiž často sledují kulturní a sportovní dění v blízkosti místa svého bydliště.

Polepová plocha - jeden z nejstarších reklamních nosičů

Rámečky indoor

Reklamní plochy najdete na úřadech, v nemocnicích, ve školách, fitness centrech, v čekárnách u lékaře i v restauracích. Formát je zpravidla 70x100 cm (šířka x výška) a jsou rozmístěné všude tam, kde má kolemjdoucí na reklamu čas. Pokud se tedy Vaše cílová skupina nejčastěji vyskytuje ve výše uvedených místech, jsou rámečky Vaše jasná volba.

Rámečky indoor - reklamní plochy na úřadech, v nemocnicích, ve školách, fitness centrech

Reklama v hromadné dopravě

Hromadná doprava nabízí nepřeberné množství možností, jak se zviditelnit, a to od papírových letáčků umístěných přímo na oknech, přes částečný polep karoserie, až po celopolepy vozů. Formáty se liší cenou nájmu i tisku. Výběr konkrétního formátu doporučujeme volit v závislosti na informaci, kterou svým zákazníkům chcete sdělit.

Reklama v hromadné dopravě MHD

Informační tabule na sloupech veřejného osvětlení

Slouží téměř vždy k navigačním účelům. Formáty se město od města liší, ale nejběžněji se pohybují kolem formátu 67x90 cm. Tvoří základní kámen každého navigačního systému, a tak pomáhají Vašim zákazníkům trefit do Vaší provozovny.

Informační tabule na sloupech veřejného osvětlení

Směrník

Stejně jako informační tabule slouží především k navigačním účelům. Formáty se liší město od města, ale nejběžněji se pohybují kolem 125x25 cm (šířka x výška).

Směrník k navigačním účelům

Most

Reklamní plochy na mostech se skládají z panelů 300x125 cm (šířka x výška) a dle možností konkrétního mostu je možné napojit do řady tolik panelů, kolik si jen budete přát. Mostní panely jsou nepřehlédnutelné a najdete je téměř na všech silničních a železničních mostech v České republice.

Most - reklamní plochy na mostech se skládají z panelů 300x125 cm