Rozbalit filtr nosičů
FILTROVÁNÍ NOSIČŮ
Vyberte typ nosiče
Zvolte lokalitu
Země
Kraje
Obvody
Okresy
Okresy
Okresy
Okresy
Okresy
Okresy
Okresy
Okresy
Okresy
Okresy
Okresy
Okresy
Okresy
Kraje
Okresy
Okresy
Okresy
Okresy
Okresy
Okresy
Okresy
Okresy
Upřesněte lokalitu

Hledání pouze podle ID

POPTEJTE
PO TELEFONU
777 709 568
PRÁVĚ NABÍZÍME
101630 PLOCH
POPTAT
E-MAILEM

O nás

Jsme provozovatelem nejrozsáhlejší online databáze reklamních nosičů v Česku a na Slovensku. Naše znalosti trhu s venkovní reklamou vychází z více než 15 letých zkušeností. Jsme připraveni pomoci Vám zviditelnit Vaše podnikání, produkt nebo službu. Spolupracujeme s více než 90 poskytovali reklamních ploch v Česku a s více než 50 na Slovensku. Dokážeme pro Vás zajistit jakýkoliv reklamní nosič, který je možné si legálně pronajmout.

Venkovní reklama je ideálním nástrojem pro levnou komunikaci s Vašimi klienty v místě Vašeho podnikání či potřeby. Lze ji výborně cílit, působí na všechny a nelze ji vypnout! Pomůžeme vám s Vaším zviditelněním ve všech krocích, od návrhu grafického podkladu, přes tisk plakátů až po umístění na vybraný billboard. Pokud si ovšem chcete přípravné kroky zajistit sami, není problém.

Jsme tu pro Vás. Zeptejte se nás, co Vás zajímá prostřednictvím telefonu nebo e- mailu. Také v záložce Časté dotazy můžete najít odpovědi na své otázky.

Tento portál je provozovaný společností Confidence Media, specialistou na plánování a nákup venkovní reklamy již od roku 1998.